Haber Tahtası

SİNEMATURU.COM HABERLERİ

Academy Orkestrası "Hedefimiz doğru orkestra müziği"

academy-orkestrasi-hedefimiz-dogru-orkestra-muzigi Bir Orkestra düşünün istediğiniz her şeyi müzikalite ile sunabilen...

SİMGE "HAYATIMA KİM GİRECEK MERAK EDİYORUM"

simge-hayatima-kim-girecek-merak-ediyorum Seslendirdiği bir birinden güzel parçalarla olduğu kadar büyülü güzelliğiyle de nefes kesen Simge, şarkıları kadar açıklamalarıyla da dikkat çekmeye devam ediyor.

DİLARA URAL’IN YENİ ŞARKISI “DARGIN” YAYINDA

dilara-uralin-yeni-sarkisi-dargin-yayinda “Erkekler”, “Tribün” ve “Showtime” isimli enerji dolu üç pop şarkısıyla müzik dünyasına giren Dilara Ural, yeni şarkısı “Dargın” ile şu ana kadar olan tarzının dışına çıkıyor.

Ünlülerin katılımıyla karnaval gibi parti

unlulerin-katilimiyla-karnaval-gibi-parti Önceki akşam İstanbul Portaxe 'de gerçekleşen Karnaval Medya Grubu'nun "Karnaval Havasında" gerçekleşen yeni yayın dönemi tanıtım partisinde yıldız yağmuru vardı.

Gülben Ergen Duru Bulgur’un yeni reklam yüzü oldu

gulben-ergen-duru-bulgurun-yeni-reklam-yuzu-oldu Başarılı ve güzel sanatçı Gülben Ergen "Duru Bulgur" için kamera karşısına geçti.

ASLI HÜNEL “DOSTLARI İLE BULUŞTU”

asli-hunel-dostlari-ile-bulustu- Bu günlerde yeni albümü ile magazin gündeminde yer alan başarılı şarkıcı Aslı Hünel, geride bıraktığımız gün İstinyePark'da görüntülendi.

BURCU ESMERSOY “MAKYAJSIZ GÜZEL”

burcu-esmersoy-makyajsiz-guzel Ekranların sempatik sunucusu Burcu Esmersoy, geride bıraktığımız gün İstinyePark'da objektiflere takıldı.

Rafet El Roman'dan Yeni Şarkı

rafet-el-romandan-yeni-sarki Son günlerde sosyal medyada en çok tartışılan konu Rafet El Roman’nın ifşa haberleri oldu.

BURCU ŞENDİR ŞIKLIĞI İLE GÖZ DOLDURDU

burcu-sendir-sikligi-ile-goz-doldurdu Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Burcu Şendir geride bıraktığımız gün İstinyePark'da objektiflere yansıdı.

Tiyatro Ark dan ''Ring '' Oyunu

tiyatro-ark-dan-ring--oyunu Çaresizliğin bir İmamı ve Bankacıyı sosyal statülerini düşünmeksizin, Tefeci ofisine kadar getirdiği üstelik tefecinin de çaresiz olduğu bir dünyayı anlatan “Ring” Tiyatro Ark bünyesinde sahnede.

“İz Bırakanlar” Dizisi Çekimlere Star Verdi

iz-birakanlar-dizisi-cekimlere-star-verdi "İz Bırakanlar" Dizisinin çekimlerine start verildi.

AYŞE TOLGA GÜZELLİK SIRLARINI PAYLAŞTI

ayse-tolga-guzellik-sirlarini-paylasti Oyunculuğunun yanı sıra aromaterapist ve sağlıklı yaşam koçluğu kimliği ile de tanınan güzel oyuncu Ayşe Tolga önceki gün İstinyePark'da objektiflere takıldı.

KEREM BURSİN “HAYAT GÜZEL DEVAM EDİYOR”

kerem-bursin-hayat-guzel-devam-ediyor Ekranların yakışıklı oyuncusu Kerem Bursin, önceki gün İstinyePark'da objektiflere yansıdı.

ŞEYMA SUBAŞI-MELİSA ILICALI “EL ELE ŞEKERLEMECİYE”

seyma-subasi-melisa-ilicali-el-ele-sekerlemeciye Attığı her adım, söylediği her cümle ile günbegün magazin dünyasında konuşulan, Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı ve kızı Melisa Ilıcalı geride bıraktığımız gün İstinyePark'da

CAMDAN GÖKYÜZÜ'NÜN TÜM GELİRİ LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN

camdan-gokyuzunun-tum-geliri-losemili-cocuklar-icin "Sessiz kadın" lakabıyla bilinen , Şiirleri ve Sözleri bir çok sanatçı tarafından okunan Leytun kaplan'ın "Camdan Gökyüzü" adlı Şiir kitabı okuyucularıyla buluştu.

ÇAĞLA ŞİKEL ÇOCUKLARIYLA BİRLİKTE ALİCE'İ İZLEDİ

cagla-sikel-cocuklariyla-birlikte-alicei-izledi- Gecen yıl sahnelenmeye başlayan Türkiye'nin bir çok yetenekli oyuncusunu bir araya toplayan 'Alice Müzikali' bu sezonda hız kesmeden devam ediyor.

ROJDA DEMİRER MARKAYI BÜYÜTÜYOR

rojda-demirer-markayi-buyutuyor Ekranların sevilen ismi Rojda Demirer, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere takıldı.

CEM YILMAZ “KEYFİ YERİNDE”

cem-yilmaz-keyfi-yerinde Komedyen Cem Yılmaz, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.

DEMET AKBAĞ “ALIŞVERİŞ GÜNÜ”

demet-akbag-alisveris-gunu Yılların eskitemediği efsane oyuncularından Demet Akbağ, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere takıldı.

EBRU DESTAN YALNIZ BAŞINA

ebru-destan-yalniz-basina- Eski manken Ebru Destan geride bıraktığımız gün İstinyePark'da objektiflere takıldı.