Haber Tahtası

SİNEMATURU.COM HABERLERİ

ÜNLÜ SANATÇI ZİYNET SALİ KRALİÇE OLDU

unlu-sanatci-ziynet-sali-kralice-oldu Türkiye’nin ilk fantastik çocuk aile filmi ‘Masal Şatosu: Sihirli Davet’ sürpriz oyuncu kadrosuyla şaşırtmaya devam ediyor...

Mustafa Topaloğlu Programda bileği kırıldı

mustafa-topaloglu-programda-bilegi-kirildi Ünlü Sanatçı Mustafa Topaloğlu katıldığı , Alp Kırşan’ın sunduğu “ Kapanmadan Kazan “ Programının , Bayram çekimleri yapılırken bileği kırıldı.

MEHMET ALİ BABAR MEKKTUP SAHNESİNDE SEZONU AÇIYOR

mehmet-ali-babar-mekktup-sahnesinde-sezonu-aciyor Anadolu Rock Müziğinin sevilen isimlerinden Mehmet Ali Babar, İstanbul gecelerinin aranan ismi haline geldi.

Harbiye’de yıldızlar geçidi!

harbiyede-yildizlar-gecidi 100 bin seyirci Turkcell’le yıldızları izledi

SENA KÖKEN YENİ FİLMİYLE İDDİALI GELİYOR

sena-koken-yeni-filmiyle-iddiali-geliyor 2018 yüz güzeli Sena Köken yakında yep yeni bir komedi filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

ÖMÜR GEDİK’TEN AJDA PEKKAN’A SAYGI DURUŞU

omur-gedikten-ajda-pekkana-saygi-durusu Ömür Gedik: “Çerçeve değil resim arıyorum”

BETÜL KASIMOĞLU SAHNELERE YENİDEN DÖNÜŞ YAPTI

betul-kasimoglu-sahnelere-yeniden-donus-yapti Daha önce Kuzey Güney, Çılgın Dershane ve Hanımın Çiftliği başta olmak üzere bir çok Dizi ve sinema filmlerinde yer alan güzel oyuncu Betül Kasımoğlu yıllar sonra yeniden modelliğe ve oyunculuğa

EDUSA CATERİNG SETLERİN VAZGEÇİLMEZİ OLDU

edusa-catering-setlerin-vazgecilmezi-oldu Dizi, Sinema, Reklam, organizasyon ve catering sektöründe uzun zamandan beri faaliyet gösteren “EDUSA CATERİNG” setlere öncülük etmeye devam ediyor.

Aleyna Tilki bir ilke imza atıyor

aleyna-tilki-bir-ilke-imza-atiyor Yayınladığı 5 şarkıyla 1 milyar tıklanmayı çoktan geçen yeni nesil pop yıldızı Aleyna Tilki bir ilke imza atıyor.

Aycin Tuyun Erdek’te tatilde

aycin-tuyun-erdekte-tatilde 6 Eylülde vizyona girmeye hazırlanan “Bozkır Kuşlara Bak Kuşlara” sinema filminde oynayan Aycin Tuyun Erdek’te yorgunluk atıyor.

İHSAN TAŞ RÖPORTAJI

ihsan-tas-roportaji Daha önce Kaçış 1950, Temel ile Dursun İstanbul’da ve Parayı Bulduk isimli sinema filmlerini hayata geçiren ve şu sıralar yeni projesinin ön hazırlıklarını sürdüren ödüllü yapımcı ve yönetmen

Kimsenin Anlatmadığı Bir Hikaye anlatılıyor!

kimsenin-anlatmadigi-bir-hikaye-anlatiliyor “Kimsenin Anlatmadığı Bir Hikaye“ adlı sinema filminin çekimlerine İzmir’de başlandı.

ENDER TURAN YENİ SİNEMA PROJESİYLE İDDİALI GELİYOR

ender-turan-yeni-sinema-projesiyle-iddiali-geliyor Daha önce Kaçış 1950, Behzat Ç, Beni Affet ve Deniz Yıldızı gibi projelerdeki başarılı oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Ender Turan, çok yakında çekimlerine başlanacak olan yepyeni bir sinema

BANU ALKAN: Reynmen ile düet yapabiliriz

banu-alkan-reynmen-ile-duet-yapabiliriz Banu Alkan, güzellik merkezi açılışında giydiği kıyafeti soranlara “Kıyafetim Christian Dior’a benziyor diyor diyor, Osmanbey Dior” cevabını verdi.

İHSAN TAŞ İLE ÇOK ÖZEL

ihsan-tas-ile-cok-ozel Daha önce Kaçış 1950, Temel ile Dursun İstanbul’da ve Parayı Bulduk isimli sinema filmlerini hayata geçiren ve şu sıralar yeni projesinin ön hazırlıklarını sürdüren ödüllü yapımcı ve yönetmen

SEYHAN SARIGÜL YENİ TASARIMLARIYLA GÖZ KAMAŞTIRIYOR

seyhan-sarigul-yeni-tasarimlariyla-goz-kamastiriyor 2015 yılında bikinimmodatarz isimli bikini tasarım firmasını hayata geçiren başarılı moda tasarımcısı Seyhan Sarıgül, kısa sürede ünlü isimlerinde dikkatini çekmeyi başardı.

İHSAN TAŞ İLE “SİNEMA DÜNYASI

ihsan-tas-ile--sinema-dunyasi Geçtiğimiz gün ilk çektiği filmi "KAÇIŞ 1950" ile yeniden gündeme gelen yapımcı ve yönetmen İhsan Taş ile sinema tadında keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik...

Mücevherlerin Sihirbazı Avedis Kendir

mucevherlerin-sihirbazi-avedis-kendir Dünyayı büyüleyen ihtişamlı mücevherlerin tasarımcısı Avedis Kendir, MAG Temmuz sayısının konuğu oldu.

GÜLMAN SUMRU SOMER YOUTUBE İLE KARŞINIZDA

gulman-sumru-somer-youtube-ile-karsinizda Eski Türkiye güzellerinden, Türkiye’nin ilk ödüllü kadın spor programcısı Gülman Sumru Somer bundan böyle youtubede sevenleriyle buluşacak.

İHSAN TAŞ’IN İLK PROJESİNE BULGARİSTAN’DAN ÖDÜL

ihsan-tasin-ilk-projesine-bulgaristandan-odul Daha önce Kaçış 1950, Temel ile Dursun İstanbul’da ve Parayı Bulduk sinema filmlerini hayata geçiren ve şu sıralar yeni projesinin ön hazırlıklarını sürdüren İhsan Taş, ilk projesi Kaçış 1950 ile

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL