Haber Tahtası

Sinemaya sevilen yeni bir yüz: Mehmet Berk Ergin

sinemaya-sevilen-yeni-bir-yuz-mehmet-berk-ergin

Sosyal medyada yaptığı çalışmalarla milyonların gönlünü kazanan sosyal medya fenomeni Mehmet Berk Ergin'e film ve dizi teklifleri yağıyor.
01 Ağustos 2019 Perşembe 12:44

Sosyal medyada yaptığı çalışmalarla milyonların gönlünü kazanan sosyal medya fenomeni Mehmet Berk Ergin'e film ve dizi teklifleri yağıyor.
2 milyon takipçisiyle sosyal medyada yüz binlerce ihtiyaç sahibine ulaşan Ergin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Bu aralar dizi ve film teklifleri çok fazla. Tüm ülkenin bildiği bir dizi için de talep vardı. Mutlaka sinemaya gidip izlediğiniz filmlerin yönetmeni de yazmış internetteki misyonunu sinema ile devam ettirmelisin deyip, tam bana uygun yazdığı rolü varmış. Girsem mi kararsızım" deyince sosyal medyada büyük ses getirdi.
Sinema dünyasına giriş yaptığı takdirde büyük yükseliş göstereceği konuşulan Ergin'in ekranlara giriş yapıp yapmayacağı sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi.
İhtiyaç sahiplerine yönelik sosyal medyada çalışmalar yapan Ergin, dünya genelinde yaptığı yardımlarla Türkiye dışında Asya, Güney Afrika ve Latin Amerika'da da sevilen bir isim. Geçtiğimiz günlerde de annesi tarafından feci şekilde dövülen Meksikalı bebeği Guerrero'da bulup Meksikalı fanları aracılığıyla Casa Hogar denen merkeze yerleştirerek takdirleri toplamıştı.

Haber okunma sayısı: 1652Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL