Haber Tahtası

Münür Yıldız’dan yeni single “SEN DE BİZDENSİN”

munur-yildizdan-yeni-single-sen-de-bizdensin

Münür Yıldız’ın yeni single’ı “Sen de Bizdensin”, Alla Record etiketiyle çıktı. Başarılı sanatçı, şarkının klibi için tam 16 saat boyunca dans etti...
28 Kasım 2019 Perşembe 14:57

  “Hoppa Ninna”, “Parayla Saadet Olmaz”, “Sevmedim Say” ve “Neden” şarkılarıyla müzikseverlerin beğenisini toplayan Münür Yıldız, yeni single’ını tamamladı. Mansur Ark imzalı “Sen de Bizdensin” şarkısını yorumlayan Yıldız, müzik dünyasına hareket getirecek bir çalışmaya imza attı.

 

 


ÇEKİMLERDE 80 KİŞİ ÇALIŞTI


Söz ve müziği Mansur Ark’a, aranjesi ise Caner Tepecik’e ait “Sen de Bizdensin”e şarkının enerjisini yansıtan renkli bir klip çekildi. Yönetmen koltuğunda Yusuf Can Özbilen’in oturduğu klibin çekimleri, 80 kişilik ekiple 1 günde tamamlandı. Münür Yıldız, styling’ini de üstlendiği klipte dans konusundaki tüm hünerlerini gözler önüne serdi.
BU ENERJİ İNSANI İÇİNE ÇEKİYOR


İstanbul Dance Factory üyelerinin de destek verdiği Münür Yıldız, sonuçtan çok memnun: “Şarkıdaki yüksek enerji insanı âdeta içine çekiyor. Biz de bu enerjiye uygun bir klip çektik. Hazırlıklarımız günler sürdü ve sonuç muhteşem oldu. Çekimlerde eski bir dansçı oluşumun avantajını sonuna kadar kullandım. Hepsi çok kıymetli dostlarım olan İstanbul Dance Factory grubunun desteklerini de asla unutmayacağım. Çekimlerde yaklaşık 16 saat durmaksızın aynı enerjiyle dans edip bir rekor kırdığımızı düşünüyorum. Gösterdiğim performans konusunda asla mütevazı olmayacağım. Bu kadar uzun saatler dans edip şarkı söylemek hiç kolay değildir. Ancak sonuçtan çok memnun olduğum için bütün o yorgunluğa değdi.”

 

 


Haber okunma sayısı: 312Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER