Haber Tahtası

Genç Müzisyen Can Pulat’tan büyük atılım

genc-muzisyen-can-pulattan-buyuk-atilim

2019’da ilk Türkçe albümünü Türkiye’deki müzikseverlerle buluşturacak olan Müzisyen-Bestekar Şarkıcı Can PULAT, ilkbaharda 2 büyük atılıma imza attı.
22 Mayıs 2019 Çarşamba 14:13

Türkiye’nin lokomotif müzik platformu olan MüzikOnair TV ile ortaklık anlaşması imzalayarak televizyon müzik kanalı sahibi olan ünlüler kervanına katılan sanatçı, yanı sıra 10 parçadan oluşan bir de cover çalışmaya imza attı. 

Seslendirdiği parçaları tamamen doğal ortamda gerçekleştiren Pulat, ortaklık dahilinde açtığı kanalında beğenerek dinlediği müzisyen dostlarına destek vermekten mutluluk duyduğunu belirtti.


Pulat ayrıca, cover parçaların tamamen doğal atmosferde amatör tarzda seslendirildiğini ve sahiplerinin adı geçirilmek suretiyle sosyal medyada paylaşılacak olan bu parçalar üzerinden hiçbir gelir elde edilmeyeceğinin de altını çizdi. 

Müzisyen-Bestekar Sanatçı, eserlerin gerçek hak sahiplerine duyduğu minnettarlığının bir ifadesi olarak, parçaların sanatçısının sesinden olan orijinal versiyonunu MüzikOnair TV müzik kanalında 3 ay süresince rotasyona alacaklarını da bildirdi. 


Henüz test yayınında olmasına karşın ciddi oranda izleyici kitlesine ulaşan MüzikOniar TV kanalı, MuzikOnairTV.com, IOS ve Android uygulamalar ile Smart TV’ler üzerinden izlenebiliyor.
Haber okunma sayısı: 1733

Haberin etiketleri:

can pulat, sinema turu, sinematuru.com


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL