Haber Tahtası

MAGAZİN

GÜLMAN SUMRU SOMER İDDİALI GELİYOR

gulman-sumru-somer-iddiali-geliyor Eski Türkiye Güzellerinden Türkiye’nin İlk Ödüllü Kadın Spor Programcısı Gülman Sumru Somer’in 29 Nisan 2019’da “MA’AT” adlı kişisel gelişim kitabının 2. Baskısı çıktı...

Mahmut Görgen Havuz Partisi'nde Çaldı

mahmut-gorgen-havuz-partisinde-caldi Türkiye’de son zamanlardaki canlı performanslarıyla aranan bir isim haline gelen DJ Mahmut Görgen, 30 Haziran’da Esma Sultan Cafe & Restaurant sponsorluğuna Mercury City konaklarında düzenlenen Pool

BARONUN TORUNU İZMİR’İN ÜNLÜ AVUKATI ÇETİNKAYA EVLENDİ

baronun-torunu-izmirin-unlu-avukati-cetinkaya-evlendi Uluslararası uyuşturucu ve silah ticaretini elinde tutan 4 barondan biri olan Urfi Çetinkaya’nın torunu Avukat Alperen Cihan Çetinkaya sessiz, sedasız evlendi.

EMRAH ALSAN – SON SÖZ TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA.

emrah-alsan--son-soz-tum-dijital-platformlarda Bugüne kadar birçok sanatçıya söz ve müziği kendine ait eserlerini veren “Emrah Alsan” İlk tekli çalışması “SON SÖZ” Map Production YouTube kanalı ve tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

Onların da Gözyaşları Var ikinci OGV konserine hazırlanıyor

onlarin-da-gozyaslari-var-ikinci-ogv-konserine-hazirlaniyor 24 Şubat 2019 Pazar günü gerçekleşen OGV konseri sokak canlarına 5 ton mama bağışı yaptı.

Yönetmen İbrahim Bülbül Kayıp Şair projesini anlattı

yonetmen-ibrahim-bulbul-kayip-sair-projesini-anlatti Bu klipte gerçek hayatta suçsuz yere 33 yıl hapis yatan bir mahkum olan Mehmet Civelek oynadı.

BURAK KAYA'NIN ACI GÜNÜ

burak-kayanin-aci-gunu Türk sinemasının efsane ismi Eşref Kolçak geçtiğimiz gün uzun süre tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti.

Genç Müzisyen Can Pulat’tan büyük atılım

genc-muzisyen-can-pulattan-buyuk-atilim 2019’da ilk Türkçe albümünü Türkiye’deki müzikseverlerle buluşturacak olan Müzisyen-Bestekar Şarkıcı Can PULAT, ilkbaharda 2 büyük atılıma imza attı.

Gülben Ergen, Emre Irmak ile Akmerkez'de kameralara yansıdı

gulben-ergen-emre-irmak-ile-akmerkezde-kameralara-yansidi Geçtiğimiz gün ünlü sanatçı Gülben Ergen ve Emre Irmak Akmerkez’de kameralara yansıdı.

Asiye Palu “Hayat Bazen” dedi

asiye-palu-hayat-bazen-dedi Profesyonel müzik kariyerine 1 albümün ardından 2. Teklisini ekleyen Asiye Palu hayatın olumlu olumsuz getirilerini anlattığı “HAYAT BAZEN”i müzik severlerin beğenisine sundu.

Aslı Enver yeni koleksiyonu çok beğendi

asli-enver-yeni-koleksiyonu-cok-begendi DeFacto’nun sevilen reklam yüzü Aslı Enver, 2019 İlkbahar – Yaz Elbise Mevsimi Koleksiyonu için kamera karşına geçti.

CAROLİNE SULTAN İDDİALI GELİYOR

caroline-sultan-iddiali-geliyor Düzenlemesini Ozan Doğulu’nun yaptığı Göster Göster adlı ilk şarkısı ile geniş kitleler ile kucaklaşmayı başaran Caroline Yılmaz, gördüğü büyük ilgi karşısında çok mutlu...

SİMGE TERTEMİZ "SOSYAL MEDYA İLE GELEN SOSYAL MEDYA İLE GİDER"

simge-tertemiz-sosyal-medya-ile-gelen-sosyal-medya-ile-gider Bayrampaşa Tekstilci ve Sanayici İşadamları Derneği (BATİAD) ile Bayrampaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Giyim Üretim Teknolojisi Bölümü öğrencilerinin yıl boyunca ürettikleri tasarımlar Lionel

BESTE YOLTAY “ÇIK GEL” İLE İDDİALI GELİYOR

beste-yoltay-cik-gel-ile-iddiali-geliyor Beste Yoltay, “Çık Gel” adlı yeni single çalışmasını Kemal Aslan Müzik etiketiyle müzik severlere sunuyor.

ÖMÜR GEDİK'TEN GÜNEŞ SENİNLE DOĞAR’A YAZA ÖZEL YENİ VERSİYON

omur-gedikten-gunes-seninle-dogara-yaza-ozel-yeni-versiyon “Paramparça” şarkısının devamı niteliğinde hazırlanan ve dinleyicilerinden tam not alan duygusal şarkı “Güneş Seninle Doğar” için Ömür Gedik yaza özel yeni versiyon yaptırdı.

Ayşe Erbulak 5.Yılını “İHANET”LE kutladı...

ayse-erbulak-5yilini-ihanetle-kutladi ERBULAK EVİ YAZARLIK OKULU 5. YILINI “İHANET”LE KUTLADI...

23 Nisan’da Sanatçılardan Çok Anlamlı Ziyaret

23-nisanda-sanatcilardan-cok-anlamli-ziyaret Daha önce Kaçış 1950, Temel ile Dursun İstanbul’da ve Parayı Bulduk isimli sinema filmlerini hayata geçiren genç yapımcı İhsan Taş sanatçı dostlarıyla birlikte, 23 Nisan’da Hastanede yatarak tedavi

Şebnem Özinal lise öğrencilerinin gönlünü fethetti

sebnem-ozinal-lise-ogrencilerinin-gonlunu-fethetti Ünlü Oyuncu Şebnem Özinal öğrencilerle buluşarak, anlamlı proje için hem öğrencilere destek verdi,hem de onlarla güzel bir gün geçirdi.

ipek kızıltan

ipek-kiziltan Daha 11 yaşındayken hem kendinin, hemde çevresindekilerinin kıyafetlerini tasarlamaya başlayan İpek Kızıltan hiç pes etmeden tam 18 yıl sonra hayallerinin peşinden giderek hedefine ulaştı.

İrem Derici’den “Leaving Neverland” Yorumu

irem-dericiden-leaving-neverland-yorumu İrem Derici, katıldığı radyo programında yeni yayınladığı teklisinde çok hüzünlü ve mutsuz olduğu bir anında seslendirdiğini söylerken yakında 90'lı şarkılardan oluşan bir cover albüm

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL