Haber Tahtası

Beyrut Moda Haftası’nda Türk Gelinlikleri şov yaptı

beyrut-moda-haftasinda-turk-gelinlikleri-sov-yapti

Beyrut Fashion Week’teki tek gelinlik modacısı olarak yer alan Pınar Bent’in gelinlik tasarımları Ortadoğu’ya damgasını vurdu.
14 Ekim 2019 Pazartesi 09:46

  Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta düzenlenen olan ve dünyanın en önemli moda haftalarından gösterilen Beyrut Fashion Week’te Türk gelinlikleri damgasını vurdu. 

Dünyanın önde gelen tasarımcılarının katıldığı moda haftası Fashion TV’den tüm dünyada canlı yayınlandı. Fuardaki tek gelinlik modacısı İzmirli modacı Pınar Bent oldu. 

Gelinlik tasarımlarını görkemli bir defile ile tanıtan Pınar Bent, defile sonrası özellikle Lübnan ve Katar’dan çok sayıda sipariş aldı... 

Pınar Bent, büyük bir etkinlikte Türkiye’yi temsil etmekten dolayı gurur duyduğunu ifade ederek, yaptığı tasarımları yüzde yüz yerli ve milli malzemelerden oluşturduğunu söyledi. Bent, "Hali hazırda Orta Doğu ve Avrupa’da birçok ülkeye yerli ve milli malzemelerden ürettiğimiz tasarımlarımızı gönderiyoruz. Beyrut Fashion Week’e özellikle Katar’dan katılım çok yüksekti. Başta Katar ve Lübnan olmak üzere çok sayıda ülkeden gelinlik siparişi aldım Amacım tüm dünyada ülkemizi ve Pınar Bent markasını ön plana çıkartmaktı, başarılı olduğuma inanıyorum” dedi.


www.sinematuru.com 
Haber okunma sayısı: 1525Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL