Haber Tahtası

KÜLTÜR SANAT

Yıldızlı Buluşmalar yaza Mirkelam ile veda etti

yildizli-bulusmalar-yaza-mirkelam-ile-veda-etti Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Mirkelam, Grup Gündoğarken ile Akmerkez Üçgen Teras’ta Yıldızlı Buluşmalar’ın son konuğu oldu. Binlerce İstanbullu, yıldızların altındayaz mevsimine

Türkiyenin İlk Kadın Spor Programı Sunucusu ve Spor Eğitmeni Gülman Sumru Somer sunacak

turkiyenin-ilk-kadin-spor-programi-sunucusu-ve-spor-egitmeni-gulman-sumru-somer-sunacak 27-28-29 Eylül tarihlerinde Ülker Spor ve Etkinlik Salon’un da gerçekleşecek olan show u Türkiyenin İlk Kadın Spor Programı Sunucusu ve Spor Eğitmeni Gülman Sumru Somer sunacak.

Can Bonomo ile Grup Gündoğarken Akmerkez’de binleri coşturdu

can-bonomo-ile-grup-gundogarken-akmerkezde-binleri-costurdu Rock müziğin sevilen isimlerinden Can Bonomo, Grup Gündoğarken ile Akmerkez Üçgen Teras’ta Yıldızlı Buluşmalar’ın konuğu oldu.

Eğitim sevdalıları, Bodrum’da "Darüşşafaka" için buluştu

egitim-sevdalilari-bodrumda-darussafaka-icin-bulustu Annesi ya da babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, yetenekli öğrencilere 8 yıl boyunca ücretsiz kolej eğitimi sunan Darüşşafaka, Bodrum’da tanıtım toplantısı düzenledi.

Göksel Sakatlığına rağmen seyircileri kıramadı

goksel-sakatligina-ragmen-seyircileri-kiramadi Güçlü sesi ve müziği ile herkesi etkileyen Göksel, Akbatı’nın sekizinci yaşının kutlandığı Akbatı Festivali’nde sahne aldı.

Reynmen’in halaycısı Maral'dan yeni bir halay klibi daha

reynmenin-halaycisi-maraldan-yeni-bir-halay-klibi-daha Yaptığı halay şarkılarıyla Reynmen ve Nusret’e halay çektiren Maral, yeni halay klibi “Leylo Zirave”yi yayınladı.

Çınarcık’da İvana rüzgarı esti

cinarcikda-ivana-ruzgari-esti Binlerce kişiyi coşturan İvana Sert, Avrupa turnesine çıkmaya hazırlanıyor.

Fizy İstanbul Müzik Haftası 21-27 Ekim arasında yeniden müzikseverlerle buluşuyor

fizy-istanbul-muzik-haftasi-21-27-ekim-arasinda-yeniden-muzikseverlerle-bulusuyor İstanbul, Ekim’de ‘fizy İstanbul Müzik Haftası’yla müziğe doyacak...

Emre Altuğ Akmerkez’de

emre-altug-akmerkezde Pop müziğin başarılı ismi Emre Altuğ, tüm hızıyla devam eden Grup Gündoğarken ile Akmerkez Üçgen Teras’ta Yıldızlı Buluşmalar’ın konuğu oldu.

İstanbul, Ekim’de ‘fizy İstanbul Müzik Haftası’yla müziğe doyacak...

istanbul-ekimde-fizy-istanbul-muzik-haftasiyla-muzige-doyacak Fizy İstanbul Müzik Haftası, 21-27 Ekim arasında yeniden müzikseverlerle buluşuyor.

Reynmen’in halaycısından yeni halay klibi

reynmenin-halaycisindan-yeni-halay-klibi Yaptığı halay şarkılarıyla Reynmen ve Nusret’e halay çektiren Maral, yeni halay klibi “Leylo Zirave”yi yayınladı.

MASAL ŞATOSU'NDAN MASAL GİBİ GALA

masal-satosundan-masal-gibi-gala 30 Ağustos’ta vizyona girecek olan; Berk Coşkun ve Ecrin Su Çoban’ın başrollerini paylaştığı, Aleyna Tilki’nin kardeşi Ayça Tilki’nin de oyuncu kadrosunda yer aldığı Masal Şatosu: Sihirli Davet

İVANA SERT

ivana-sert İvana Sert, bu yıl 12.’si düzenlenen Vize Tarih ve Kültür Festivali’nde konser verdi.

Ünlü Piyanist Türkiye'ye geliyor

unlu-piyanist-turkiyeye-geliyor Dünyaca ünlü Piyanist Odelia Sever, 12 Eylül Perşembe akşamı Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde bir konser verecek.

Kadın Biniciler Türkiye Kupası Senem Kibar’ın

kadin-biniciler-turkiye-kupasi-senem-kibarin Milli binici Senem Kibar, Türkiye Binicilik Federasyonunun her yıl düzenlediği Özel Unvan Yarışması olan Engel Atlama Türkiye Şampiyonasında rakiplerini geride bırakarak Kadın Biniciler Kupasının sahibi

SEVDA GİRAY

sevda-giray Sevda Giray, yeni tekli çalışmasında Azeri besteci Perviz Mahmudov’un “Kim Anlayacak” adlı şarkısını seslendirdi.

Nimet Erenler Gülkökü

nimet-erenler-gulkoku KİTAP HAKKINDA Eser Adı: GAYANNA Yazar: Nimet Erenler Gülkökü Okur Profili: Genel Okur

NİMET ERENLER GÜLKÖKÜ’NÜN “GAYANNA” İSİMLİ KİTABI ÇIKTI

nimet-erenler-gulkokunun-gayanna-isimli-kitabi-cikti Usta Yazar Nimet Erenler Gülkökü’nün “GAYANNA” isimli kitabı çıktı

Anneler oğullarında derin izler bırakır

anneler-ogullarinda-derin-izler-birakir GAYANNA kadın erkek hepimizi yakından ilgilendiren bir içerikle kendinden çok söz ettirecek.

HAKAN AYSEL İLE 1 DERS 1 SES

hakan-aysel-ile-1-ders-1-ses ÖĞRENEREK BİR ÇOCUĞA SES OLMAK İSTER MİSİNİZ?