Haber Tahtası

KÜLTÜR SANAT

KİĞILI, 25 YILLIK TERZİLERİNE SORDU

kigili-25-yillik-terzilerine-sordu Geçen yıl yayınladığı 10 Kasım filmi ile büyük yankı uyandıran Kiğılı, bu yıl da 10 Kasım için hazırladığı filmle izleyicilerin karşısına çıktı.

Güller Ülkesi: Damascena Vizyon İçin Geri Sayıma Başladı

guller-ulkesi-damascena-vizyon-icin-geri-sayima-basladi Federal Film Akademi – Kadir Özübek tarafından Bulgaristan’dan Türkiye’ye getirilen ve 31 Ocak’ta vizyona girmeyi bekleyen Güller Ülkesi: Damascena filmi geri sayıma başladı.

fizy İstanbul Müzik Haftası’na muhteşem final

fizy-istanbul-muzik-haftasina-muhtesem-final Türkiye’de popüler kültürü yaşatan festival fizy İstanbul Müzik Haftası, müziğin sevilen isimlerinin etkileyici performanslarıyla sona erdi.

SEVCAN SİNİ YÜKSELMEYE DEVAM EDİYOR

sevcan-sini-yukselmeye-devam-ediyor Pazartesi akşamları Kanal D’de yayınlanan Zalim İstanbul dizisine dahil olan güzel oyuncu SEVCAN SİNİ Nedim’in psikiyatristi Oya olarak diziye dahil oldu.

fizy İstanbul Müzik Haftası’nda rap günü İstanbul’u salladı

fizy-istanbul-muzik-haftasinda-rap-gunu-istanbulu-salladi Türkiye’nin ilk ve tek popüler müzik ve kültür festivali fizy İstanbul Müzik Haftası; son dönemin yükselen müzik tarzı rap’e bir tam gün ayırdı.

Çağla Erdimen Araf 3 Filmi İle İlk Başrolünü Oynadı

cagla-erdimen-araf-3-filmi-ile-ilk-basrolunu-oynadi 2019 Yılında Aydın üniversitesi tiyatro bölümünü bitiren Çağla Erdimen illk deneyimini başrol olarak gerçekleştirdi.

fizy Müzik Ödülleri ile Türkçe müziğin en iyileri belirleniyor

fizy-muzik-odulleri-ile-turkce-muzigin--en-iyileri-belirleniyor Türkiye’nin ilk ve tek popüler müzik ve kültür festivali fizy İstanbul Müzik Haftası kapsamında düzenlenecek fizy Müzik Ödülleri ile Türkçe müziğin çok dinlenen ve izlenen isimleri, 4 Kasım

Çağla Pekmezci’nin gurur günü

cagla-pekmezcinin-gurur-gunu Miss Tourism International yarışmasında Türkiye’yi İzmirli güzel Çağla Pekmezci temsil edecek.

SAHNEDE ATATÜRK GECESİ

sahnede-ataturk-gecesi- Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi âleme intikal edişinin yıl dönümüdür 10 Kasım...

fizy İstanbul Müzik Haftası ile müzik maratonu başlıyor

fizy-istanbul-muzik-haftasi-ile-muzik-maratonu-basliyor Türkiye’nin ilk ve tek popüler müzik ve kültür festivali fizy İstanbul Müzik Haftası; Ceza, Gazapizm, Feridun Düzağaç, Gaye Su Akyol ve Ozbi ft. Gülce Duru ile başlıyor.

ORASINI ES GEÇ TİYATRO OYUNU

orasini-es-gec-tiyatro-oyunu Geçtiğimiz akşam Üsküdar’daki Koza Tiyatrosunda sahnelenen “Orasını Es Geç” oyununu değerli dostum Vahdet Çakar ile Kadir Gültekin’in daveti üzerine izleme fırsatım oldu.

fizy Müzik Ödülleri’nde Türkçe müziğin en çok dinlenen isimleri belli oldu

fizy-muzik-odullerinde-turkce-muzigin-en-cok-dinlenen-isimleri-belli-oldu Türkiye’nin ilk ve tek popüler müzik ve kültür festivali fizy İstanbul Müzik Haftası kapsamında düzenlenen fizy Müzik Ödülleri görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

NAZAN ŞARA ŞATANA MUHTEŞEM “TÜRK” İLE GELİYOR

nazan-sara-satana-muhtesem-turk-ile-geliyor Ünlü tarihi roman yazarı Nazan Şara Şatana okurlarıyla 14. Kez buluşuyor.

MEKİN GANİ PEHLİVAN... "BULMACALARIN GİZLİ KAHRAMANI"

mekin-gani-pehlivan-bulmacalarin-gizli-kahramani Türkiye’de bulmaca denilince akla ilk gelen ve Türkiye’nin en tanınmış bulmaca yazarlarından biri olan Mekin Gani Pehlivan meslekte 30 yılını devirdi.

ALPASLAN ADSAY'DAN YENİ SİNGLE

alpaslan-adsaydan-yeni-single O Ses Türkiye yarışmasında gösterdiği performansla gönüllere taht kuran ALPASLAN ADSAY, yeni çıkardığı teklisi SEN GİDERKEN 'in gördüğü ilgiden hayli memnun..

Gökhan Girmez'in Adana'dan Dubaiye Uzanan Hayat Hikayesi

gokhan-girmezin-adanadan-dubaiye-uzanan-hayat-hikayesi Dubai, dünyanın en hızlı büyüyen mutfak endüstrisinden birine ev sahipliği yapıyor.

Popüler müziğin en iyileri fizy İstanbul Müzik Haftası’nda

populer-muzigin-en-iyileri-fizy-istanbul-muzik-haftasinda Türkiye’nin ilk ve tek popüler müzik ve kültür festivali fizy İstanbul Müzik Haftası’na geri sayım başladı.

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARI YAŞATMA VE BİR UMUT DERNEĞİ’NDEN ALKIŞLANACAK DAVRANIŞ

losemili-cocuklari-yasatma-ve-bir-umut-derneginden-alkislanacak-davranis 2-8 Dünya Lösemili Çocuklar Haftasının ilk önünde Lösemili Çocukları Yaşatma ve Bir Umut Derneği Başkanı Gündüz Mutlu, Lösemi hastası çocuklar ve aileleri için güzel bir kahvaltı organize etti.

Muhammed Cihad Ebrari'den 'İnsan Barışla Yaşar'

muhammed-cihad-ebrariden-insan-barisla-yasar Önsözünü Ebrari'nin annesi Hüda Kaya'nın yazdığı kitabın ilk imza günü 9 Kasım'da

fizy İstanbul Müzik Haftasına geri sayım başladı

fizy-istanbul-muzik-haftasina-geri-sayim-basladi Türkiye’nin ilk ve tek popüler müzik ve kültür festivali fizy İstanbul Müzik Haftası’na geri sayım başladı.