Haber Tahtası

KÜLTÜR SANAT

Academy Orkestrası "Hedefimiz doğru orkestra müziği"

academy-orkestrasi-hedefimiz-dogru-orkestra-muzigi Bir Orkestra düşünün istediğiniz her şeyi müzikalite ile sunabilen...

DİLARA URAL’IN YENİ ŞARKISI “DARGIN” YAYINDA

dilara-uralin-yeni-sarkisi-dargin-yayinda “Erkekler”, “Tribün” ve “Showtime” isimli enerji dolu üç pop şarkısıyla müzik dünyasına giren Dilara Ural, yeni şarkısı “Dargın” ile şu ana kadar olan tarzının dışına çıkıyor.

Gülben Ergen Duru Bulgur’un yeni reklam yüzü oldu

gulben-ergen-duru-bulgurun-yeni-reklam-yuzu-oldu Başarılı ve güzel sanatçı Gülben Ergen "Duru Bulgur" için kamera karşısına geçti.

Tiyatro Ark dan ''Ring '' Oyunu

tiyatro-ark-dan-ring--oyunu Çaresizliğin bir İmamı ve Bankacıyı sosyal statülerini düşünmeksizin, Tefeci ofisine kadar getirdiği üstelik tefecinin de çaresiz olduğu bir dünyayı anlatan “Ring” Tiyatro Ark bünyesinde sahnede.

“İz Bırakanlar” Dizisi Çekimlere Star Verdi

iz-birakanlar-dizisi-cekimlere-star-verdi "İz Bırakanlar" Dizisinin çekimlerine start verildi.

ŞEYMA SUBAŞI-MELİSA ILICALI “EL ELE ŞEKERLEMECİYE”

seyma-subasi-melisa-ilicali-el-ele-sekerlemeciye Attığı her adım, söylediği her cümle ile günbegün magazin dünyasında konuşulan, Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı ve kızı Melisa Ilıcalı geride bıraktığımız gün İstinyePark'da

CAMDAN GÖKYÜZÜ'NÜN TÜM GELİRİ LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN

camdan-gokyuzunun-tum-geliri-losemili-cocuklar-icin "Sessiz kadın" lakabıyla bilinen , Şiirleri ve Sözleri bir çok sanatçı tarafından okunan Leytun kaplan'ın "Camdan Gökyüzü" adlı Şiir kitabı okuyucularıyla buluştu.

EBRU DESTAN YALNIZ BAŞINA

ebru-destan-yalniz-basina- Eski manken Ebru Destan geride bıraktığımız gün İstinyePark'da objektiflere takıldı.

NUR YERLİTAŞ DOSTLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

nur-yerlitas-dostlariyla-bir-araya-geldi Ünlü modacı Nur Yerlitaş, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.

Güzel Oyuncu Sevcan Sini'den Anlamlı Destek

guzel-oyuncu-sevcan-siniden-anlamli-destek Güzel oyuncu Sevcan Sini öğrencilerle buluşarak, anlamlı proje için hem öğrencilere destek verdi, hem de onlarla güzel bir gün geçirdi.

ŞİMAL VE ACADEMY ORKESTRASI 2020’YE COŞKU İLE GİRDİ

simal-ve-academy-orkestrasi-2020ye-cosku-ile-girdi 2020 yılı yurdun dört bir yanında coşkuyla kutlandı .Kutlamalarda birbirinden renkli görüntüler oluştururken Şimal ve Academy Orkestrası 'da 2020'YE Adana Yeşilçam'da coşkuyla girdiler.

Caroline Yılmaz Yeşilçam şarkılarını yaşatmak istiyor

caroline-yilmaz-yesilcam-sarkilarini-yasatmak-istiyor Yeşilçam Şarkıları albümüyle büyük ilgi gören Caroline Yılmaz, “Amacım o şarkıları rap müzik devrinde yaşatmak ve korumak” diyor.

100 Kadın kendi işini kuruyor…

100-kadin-kendi-isini-kuruyor Kadınların iş gücüne katılmalarının önünde bulunan engelleri ortadan kaldırmak amacıyla kurulan İşte Kadın Derneği’nin İş Bilen Kadınlar Geliyor Projesinin Yıl Sonu Kapanış Toplantısı Ramada

Kemal Balıbaş'tan Anlamlı Destek

kemal-balibastan-anlamli-destek Melekler Kahvesi ve Gültepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliğinde yürütülen mavi kapakları hayvan mama ve su kaplarına dönüştürme sosyal sorumluluk projesine destek veren isimler arasına “Kimse

GTR MÜZİK SANATÇILARI OMARK & DAMLA'DAN DÜET

gtr-muzik-sanatcilari-omark--damladan-duet "Uçurumlar" tüm dijital platformlarda…

İz Bırakanlar Dizisi İz Bırakmaya Geliyor

iz-birakanlar-dizisi-iz-birakmaya-geliyor Yapımcılığını Barış Adem Arslan'ın ve Loft yapımın yaptığı yönetmen koltuğunda Tolga Savu ve Burçin Aydının oturduğu Beyaz tv de hafta içii Ana haber öncesi yayınlanacak olan “İz Bırakanlar”

Ayşegül Aldinç, Üçgen Teras’ta unutulmaz bir akşam yaşattı

aysegul-aldinc-ucgen-terasta-unutulmaz-bir-aksam-yasatti Akmerkez Üçgen Teras Yılbaşı Konserleri tüm heyecanı ile devam ediyor. Türk pop müziğinin sevilen sesi Ayşegül Aldinç, Akmerkez misafirleri ile bir araya geldi.

Ömür Sabuncuoğlu, Gupse Özay ile birlikte imza günü düzenledi

omur-sabuncuoglu-gupse-ozay-ile-birlikte-imza-gunu-duzenledi Başarılı gazeteci Ömür Sabuncuoğlu “Bizim Öykümüz” isimli yeni kitabı için D&R Akasya’da imza günü düzenledi.

Aman Reis Duymasın ekibinden Rotterdam çıkartması

aman-reis-duymasin-ekibinden-rotterdam-cikartmasi Aman Reis Duymasın filminin Rotterdam galası yoğun katılımla gerçekleştirildi...

Abdurrahman Delen “Kadınsız Bir Dünya Yaşanmaz Olur” Şiirini Kliplendirdi

abdurrahman-delen-kadinsiz-bir-dunya-yasanmaz-olur-siirini-kliplendirdi Ünlü Şair ve Halk Ozanı Abdurrahman Delen, daha önce çocuk istismarına dikkat çekmek için yazdığı ‘Dokunmayın Çocuklara' adlı şiirini besteleyen Delen, son günlerin kayanayan yarası haline gelen