Haber Tahtası

KÜLTÜR SANAT

Kadın eğitilirse dünya değişir

kadin-egitilirse-dunya-degisir İşte Kadın Derneği ve Bayrampaşa Göz Nurunu Koruma Vakfı tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında düzenlenen ‘’999 Kadın Hikayesi’’ paneli Bayrampaşa Göz Hastanesi’nde

İNSANA DOKUNMANIN GÜZEL BİR ÖRNEĞİ DAHA

insana-dokunmanin-guzel-bir-ornegi-daha Hem öğrendiler, hemde iki kişiyi sese kavuşturdular.

Şair Sevde Çakır Özkemer’den Bir İlk

sair-sevde-cakir-ozkemerden-bir-ilk Öğretmen şair Sevde Çakır Özkemer, yeni şiir kitabının hazırlıklarını sürdürüyor. Alışılmışın aksine kitaplarını tablolarla süsleyen Özkemer, kitap tanıtımında da yepyeni bir yol izleyecek.

Tiyatro Sıradan yeni sezonda “Perde” diyecek!

tiyatro-siradan-yeni-sezonda-perde-diyecek 20 Haziran 2020’de “Herkes Kendi Yerine” isimli oyun ile prömiyerini yapmaya hazırlanan “Tiyatro Sıradan” tiyatro grubu, yeni sezona damga vuracak.

PARANTEZ İÇİNDEKİ KADIN İZLEYİCİLERDEN TAM NOT ALDI

parantez-icindeki-kadin-izleyicilerden-tam-not-aldi 12 Şubat tarihinde Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde Parantez İçindeki Kadın oyunu izleyicisiyle buluştu.

Kadınlar dijital eğitimle iş sahibi olacak

kadinlar-dijital-egitimle-is-sahibi-olacak İşte Kadın Derneğinin başlattığı proje kapsamında, evde üretim yapan ya da küçük ölçekli işletme sahibi 100 kadın eğitim alacak.

Sen Önemlisin ' Tiyatro Oyunu Seyircisyle Buluşuyor

sen-onemlisin--tiyatro-oyunu-seyircisyle-bulusuyor Şair İbrahim Dizlek 'Sen Önemlisin' adlı sosyal sorumluluk projesiyle uyuşturucuya savaş açtı.

KADİR GÜLTEKİN’İN MUHTEŞEM OYUNCULUĞUYLA “BİR DELİNİN HATIRA DEFTERİ”

kadir-gultekinin-muhtesem-oyunculuguyla-bir-delinin-hatira-defteri- Uzun bir süredir sektörde bulunan ve sahnelediği bir birbirinden başarılı oyunlarla Tiyatro severlerden tam not alan “Koza Tiyatrosu” başarılarını sürdürmeye devam ediyor.

“GÜLLER ÜLKESİ: DAMASCENA” VİZYONA GİRDİ

guller-ulkesi-damascena-vizyona-girdi Federal Film Akademi kurucusu Yapımcı Kadir Özübek'in Bulgaristan'dan getirdiği “Güller Ülkesi: Damascena” filmi 31 Ocak'ta vizyonda!

Parantez İçindeki Kadın 6 Şubatta tiyatro severlerle buluşuyor

parantez-icindeki-kadin-6-subatta-tiyatro-severlerle-bulusuyor Kara komik tarzda sahnelenecek olan tiyatro oyunu, 6 Şubatta tiyatro severlerle buluşuyor.

KADİR ÖZÜBEK’İN BULGARİSTAN’DAN GETİRDİĞİ FİLMİN GALASI YAPILDI

kadir-ozubekin-bulgaristandan-getirdigi-filmin-galasi-yapildi Federal Film Akademi kurucusu Yapımcı Kadir Özübek'in Bulgaristan'dan getirdiği “Güller Ülkesi: Damascena” filmi 31 Ocak'ta vizyonda!

Academy Orkestrası "Hedefimiz doğru orkestra müziği"

academy-orkestrasi-hedefimiz-dogru-orkestra-muzigi Bir Orkestra düşünün istediğiniz her şeyi müzikalite ile sunabilen...

DİLARA URAL’IN YENİ ŞARKISI “DARGIN” YAYINDA

dilara-uralin-yeni-sarkisi-dargin-yayinda “Erkekler”, “Tribün” ve “Showtime” isimli enerji dolu üç pop şarkısıyla müzik dünyasına giren Dilara Ural, yeni şarkısı “Dargın” ile şu ana kadar olan tarzının dışına çıkıyor.

Gülben Ergen Duru Bulgur’un yeni reklam yüzü oldu

gulben-ergen-duru-bulgurun-yeni-reklam-yuzu-oldu Başarılı ve güzel sanatçı Gülben Ergen "Duru Bulgur" için kamera karşısına geçti.

Tiyatro Ark dan ''Ring '' Oyunu

tiyatro-ark-dan-ring--oyunu Çaresizliğin bir İmamı ve Bankacıyı sosyal statülerini düşünmeksizin, Tefeci ofisine kadar getirdiği üstelik tefecinin de çaresiz olduğu bir dünyayı anlatan “Ring” Tiyatro Ark bünyesinde sahnede.

“İz Bırakanlar” Dizisi Çekimlere Star Verdi

iz-birakanlar-dizisi-cekimlere-star-verdi "İz Bırakanlar" Dizisinin çekimlerine start verildi.

ŞEYMA SUBAŞI-MELİSA ILICALI “EL ELE ŞEKERLEMECİYE”

seyma-subasi-melisa-ilicali-el-ele-sekerlemeciye Attığı her adım, söylediği her cümle ile günbegün magazin dünyasında konuşulan, Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı ve kızı Melisa Ilıcalı geride bıraktığımız gün İstinyePark'da

CAMDAN GÖKYÜZÜ'NÜN TÜM GELİRİ LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN

camdan-gokyuzunun-tum-geliri-losemili-cocuklar-icin "Sessiz kadın" lakabıyla bilinen , Şiirleri ve Sözleri bir çok sanatçı tarafından okunan Leytun kaplan'ın "Camdan Gökyüzü" adlı Şiir kitabı okuyucularıyla buluştu.

EBRU DESTAN YALNIZ BAŞINA

ebru-destan-yalniz-basina- Eski manken Ebru Destan geride bıraktığımız gün İstinyePark'da objektiflere takıldı.

NUR YERLİTAŞ DOSTLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

nur-yerlitas-dostlariyla-bir-araya-geldi Ünlü modacı Nur Yerlitaş, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.

KATEGORİLER

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL